• Rent a Camp

  Rent a Camp to profesjonalna firma zajmująca się wypożyczeniem przyczep kempingowych o wysokim standardzie. Odnaleźć nas można na znanym kempingu Chałupy 6, który położony jest na unikatowym Półwyspie Helskim, ok. 6 km od Władysławowa. Planujesz wakacje? Zaplanuj je z nami i spędź przyjemnie czas w komfortowych, dobrze wyposażonych przyczepach. Chcesz przyjechać z rodziną, przyjaciółmi, małym dzieckiem, psem czy chomikiem – jesteśmy do usług. Zrobimy wszystko byś czuł się komfortowo.

   


  Dlaczego my?

   

  • Znamy się na rzeczy a naszym głównym zadaniem jest to, by sprostać Twoim oczekiwaniom. Od kilku lat prowadzimy działalność turystyczną na terenie Półwyspu Helskiego (szkoła windsurfingu i kitesurfingu), organizujemy wyjazd zagraniczne oraz prowadzimy szkołę kitesurfingu w Egipcie. Możesz nam zaufać - jesteśmy dobrze zorganizowani i doskonale wiemy czego oczekuje klient na wakacjach. 

  • Dobrze wyposażone, wygodne przyczepy wraz przedsionkami i drewnianymi podłogami. Nie musisz się o nic martwić - w naszej przyczepie znajdziesz wszystko, co przyda ci się na wakacjach. 

  • Doskonała lokalizacja naszych przyczep sprawia, że z wakacji wrócisz wypoczęty i zrelaksowany. Współpracujemy z najlepszym kempingiem na Półwyspie - Chałupy 6, który sprosta wszystkim twoim oczekiwaniom oraz nie pozwoli się nudzić.

  • Sporty wodne - to z nich słynie Półwysep Helski! Nasze przyczepy mieszczą się niedaleko naszej szkoły windsurfingu i kitesurfingu EASY Surf Center - pomożemy Tobie zarezerwować kurs a w naszej szkole zawsze możesz liczyć na zniżki!

   

   

   

  Współtworzymy marki:

   

  EASY Surf Center 
     
       EASY Surf Travel     EASY Surf Shop     RedSeaZoneRedSeaZone RedSeaZone RedSeaZone RedSeaZone